W czwartek (21 kwietnia) odbędzie się uroczysta Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. W czasie Gali będzie można zobaczyć zmagania 12 kandydatek o tytuł najładniejszej studentki tej uczelni.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do zdobycia będzie dwuosobowe zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Nim jednak przejdziemy do szczegółów, poznajcie urodziwe kandydatki. Więcej informacji na temat zbliżającej się gali znajdziecie w tekście: „Wkrótce wybory najpiękniejszej studentki Politechniki Łódzkiej„.

KONKURS: Wygraj zaproszenie na galę finałową wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2016

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie na galę Miss Politechniki Łódzkiej wystarczy że napiszesz nam, która z kandydatek podoba ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z własnym imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Miss Politechniki”.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku ( 19 kwietnia ) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj zaproszenie na galę finałową wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2016

Dwuosobowe zaproszenie na na galę Miss Politechniki Łódzkiej otrzymuje: Marta Lewandowska.

Gratulujemy! Sprawdź skrzynkę pocztową, wkrótce znajdziesz w niej informacje o sposobie odbioru nagrody. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.