Karolina Szczurowska to młoda i utalentowana wokalistka. Całkiem niedawno wydała swój debiutancki album Karo Szczurowska, o którym mieliśmy przyjemność z Nią porozmawiać na łamach naszego serwisu. [Z Karoliną Szczurowską rozmawia Karolina Filarczyk]

Płyta, mimo że debiutancka, pokazuje, jak wielkim potencjałem dysponuje artystka. Ciekawa warstwa muzyczna, przemyślane i osobiste teksty i przekaz, którego tak bardzo brakuje w obecnie pojawiających się na runku nowych wydawnictwach.

KONKURS: Wygraj płytę Karoliny Szczurowskiej!

 

 

Nasza redakcja ma dla Was dwa krążki Karoliny. Dwie osoby, które najciekawiej uargumentują, dlaczego to właśnie one mają je otrzymać, mogą liczyć na wzbogacenie swojej płytoteki.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem oraz numerem telefonu wyślij na adres: konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Karo Szczurowska”. Na maile czekamy do środy 10.03.2021 do godz. 12.00

WYNIKI KONKURSU: Wygraj płytę Karoliny Szczurowskiej!

Płyty Karoliny Szczurowskiej „Karo Szczurowska” otrzymują: Artur Sabaś oraz Monika Fedorczyk.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI KONKURSU: Wygraj płytę Karoliny Szczurowskiej!

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.