Już 21 kwietnia odbędzie się IX Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. W czasie Gali będzie można zobaczyć zmagania 12 kandydatek o tytuł najładniejszej dziewczyny z tej uczelni.

IMG_6359Już niebawem nadejdzie moment, do którego przez cztery miesiące przygotowywały się nie tylko kandydatki, ale także Samorząd Studencki PŁ, który jest organizatorem wydarzenia. Podczas uroczystej gali przygotowano pięć wyjść, w czasie których dziewczyny zaprezentują się w różnych kreacjach i choreografiach.

W skład Jury, które wybierze Miss PŁ 2016 wejdą m.in. władze uczelni, przewodniczący SSPŁ oraz ubiegłoroczna Miss, która pomagała w przygotowaniach kandydatek do Gali. Wspierała je nie tylko merytorycznie, ale także biorąc udział w licznych spotkaniach integracyjnych organizowanych dla dziewczyn.

Miss PL'16W przerwach pomiędzy wyjściami organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla publiczności, a na koniec także wybory Miss Publiczności, Miss Internautów oraz Miss Fitness. Gala będzie prowadzona przez, znanego z radia ESKA, Jankesa.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w Społecznym Domu Studenta przy al. Politechniki 3a o godzinie 19:00. Więcej informacji, także bieżących, można znaleźć na fanpage’u Gali pod linkiem facebook.com/GalaMissPL oraz na stronie www.miss.p.lodz.pl

Z dumą informujemy, że serwis internetowy Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) kolejny raz został patronem medialnym tego wydarzenia.

Poznaj kandydatki do tytułu Miss Politechniki Łódzkiej i wygraj zaproszenie na galę!

kandydatki