W czwartek (26 września) w łódzkim klubie TU odbędzie się stand up muzyczny w wykonaniu Bartka „Blondyna” Boruca – gwiazdy reality show Big Brother. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

STAND UP MUZYCZNY
Bartek „Blondyn” Boruc Show

TU (ul. Rewolucji 1905 r. 10)
Bilety: 20-40 zł

Bartek „Blondyn” Boruc zaprasza na swoje Show! Popularny artysta rozrywkowy zaprezentuje swój stand up muzyczny, który opierał będzie się o jego umiejętności kabaretowo – aktorskie oraz zbiór twórczości muzycznej. Mnóstwo śmiechu, udziału publiczności w wydarzeniu oraz bujanie się do pozytywnych dźwięków – to jest to na co z pewnością możecie liczyć. Na pewno zostaniecie zaskoczeni także dodatkowymi atrakcjami, jakie Blondyn dla Was przygotuje! Wpadajcie koniecznie, aby przybić piątkę z gwiazdą Programu Big Brother! Na scenie Blondynowi towarzyszyć będą: Dj Czarny oraz PieroPieron.

KONKURS: Wygraj bilety na stand up muzyczny

Aby zdobyć nagrodę wystarczy że napiszesz nam jak nazywa się reality show w którym udział brał Bartek „Blondyn” Boruc? Oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać nagrodę.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Bartek”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (24 września) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na stand up muzyczny

Dwuosobowe zaproszenie na stand up muzyczny Bartka „Blondyna” Boruca w klubie TU otrzymuje: Anna Witkowska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.