Trwają przygotowania do jubileuszowego dziesiątego już finału konkursu Miss Uniwersytetu Medycznego. Uroczysta gala podczas której wyłonione zostaną najpiękniejsze łódzkie studentki odbędzie się w najbliższą sobotę (11 maja) w auli 1000 Centrum Dydaktycznego przy ulicy Pomorskiej 251.

Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny. Co roku zostaje zapełniona po brzegi największa aula Uniwersytetu Medycznego licząca 1000 miejsc.

W tym roku wyłoniono 12 kandydatek do korony. Są to dziewczyny z wielu kierunków: analityki medycznej, fizjoterapii, kosmetologii, lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, ratownictwa medycznego oraz zdrowia publicznego.

Na wyjątkowej, dziesiątej jubileuszowej gali dziewczyny zaprezentują swoją klasę, szyk oraz elegancję. Podczas tegorocznej Gali kandydatki do tytułu najpiękniejszej, zaprezentują się w trakcie 4 wyjść. Stroje wieczorowe specjalnie na ten wieczór przygotuje Angelika Józefowicz, stroje kąpielowe „Madora”, stroje medyczne „MXP Uniformix”, a stroje sportowe firma „SHOW YOUR STRENGTH”.

KONKURS: Wygraj bilety na 10-tą galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Aby zdobyć jeden z dziesięciu biletów wystarczy że napiszesz nam która to już gala Miss Uniwersytetu Medycznego? Oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Miss”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na galę.

Na zgłoszenia czekamy do środy (8 maja) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na 10-tą galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Zaproszenia na Galę Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 otrzymują: Marlena Gawron, Mikołaj Zacharow, Dariusz Zięba, Mariusz Maciaszczyk, Marcin Chojnacki, Artur Michalski, Czesław Nowicki, Monika Kaczorowska, Mateusz Hodorowicz, Agata Kopańska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.