Już w najbliższą sobotę (11 Maja) o godzinie 19.00 studentki po raz 10. zwalczą o koronę „Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Całe wydarzenie odbywać się będzie w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.

KONKURS: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny. Co roku zostaje zapełniona po brzegi największa aula Uniwersytetu Medycznego licząca 1000 miejsc. Dzięki współpracy z oficjalnym Biurem Miss Polonia, Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego dają dziewczynom szansę zaprezentowania siebie w wojewódzkim oraz ogólnopolskim etapie konkursu Miss Polonia. Ubiegłoroczna Miss UMED-u została zakwalifikowana do Finałowego Konkursu Miss Polonia, co jest wyjątkowym wyróżnieniem i sukcesem.

W tym roku wyłoniono 12 kandydatek do korony. Są to dziewczyny z wielu kierunków: analityki medycznej, fizjoterapii, kosmetologii, lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, ratownictwa medycznego oraz zdrowia publicznego.

Na wyjątkowej, jubileuszowej gali dziewczyny zaprezentują swoją klasę, szyk oraz elegancję. Podczas tegorocznej Gali kandydatki do tytułu najpiękniejszej, zaprezentują się w trakcie 4 wyjść. Stroje wieczorowe specjalnie na ten wieczór przygotuje Angelika Józefowicz, stroje kąpielowe „Madora”, stroje medyczne „MXP Uniformix”, a stroje sportowe firma „SHOW YOUR STRENGTH”. W przerwach między wyjściami kandydatek, publiczność będzie miała okazję zobaczyć występy Klubu Tanecznego AZS oraz wziąć udział w konkursach.

Dziewczyny w pocie czoła ćwiczą choreografię do finałowych wyjść w EVERGYM przy ulicy Sienkiewicza 100.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszelkie informacje na temat kandydatek, Gali Finałowej oraz biletów można znaleźć na facebookowym fanpage’u: Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.