W niedzielę (31 marca) w łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się koncert Darii Zawiałow. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

DARIA ZAWIAŁOW HELSINKI TOUR

 

Bilety: w przedsprzedaży 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej; w dniu koncertu: 55 zł z kartą zniżkową / 60 zł bez karty zniżkowej

Równolegle z trasą koncertową Darii Zawiałow „Helsinki Tour”, rusza też akcja „Kundel Bury”, która zawita również do Łodzi! Pomysł powstał dzięki scenariuszowi do klipu najnowszego singla „Szarówka”.

Nie mogąc pozostać obojętnymi na los psiaków, zdecydowaliśmy się jako fan club zorganizować zbiórkę dla potrzebujących braci mniejszych z lokalnych schronisk. – piszą organizatorzy

Rzeczy, które ze sobą przyniesiecie, będziecie mogli wrzucić przed koncertem do specjalnego, oznakowanego kartonu – dodają. Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie wydarzenia w serwisie facebook.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Darii Zawiałow

Aby zdobyć bilet wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatni album Darii Zawiałow? Oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Zawiałow”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (29 marca) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Darii Zawiałow

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Darii Zawiałow w klubie Wytwórnia otrzymuje: Maja Heniuk-Wróblewska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.