W sobotę (30 marca) w łódzkim klubie TU odbędzie się koncert Pawła Izdebskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Paweł Izdebski w TU | Łódź
Sobota, 30 marca 2019 o 19:00

 

Klub TU
ul. Rewolucji 1905 r. 10, 90-273 Łódź
Bilety: 50 zł – 60 zł
www.kupbilecik.pl

Paweł Izdebski wraca do swoich rockowych korzeni, a w Łodzi po raz pierwszy usłyszymy przedsmak nadchodzącego albumu, nad którym obecnie pracuje. Artysta wraca do ukochanego miejsca by tym razem zagrać premierowy materiał z zespołem muzycznym w składzie: Diana Lewandowska – skrzypce, Marcin Goszczyński – gitara basowa, Bartek Orliński – gitara elektryczna oraz Grzegorz Zimny – perkusja. Muzycznego rollercoasteru emocji jak zwykle nie zabraknie, tym razem ze zdwojoną mocą!

Paweł Izdebski – Wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny; Bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występy na Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA. W 2017 wydał swoją EPkę pt. „Książę Naiwności”. Od czerwca 2018 r. aktor w spektaklu „Once” wystawianym przez Teatr Muzyczny Roma.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Pawła Izdebskiego

Aby zdobyć bilet wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi EPka wydana przez Pawła Izdebskiego w 2017r. oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Izdebski”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (28 marca) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Pawła Izdebskiego

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Pawła Izdebskiego w klubie TU otrzymuje: Anita Pisarek.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.