W niedzielę (10 marca) w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert Julii Pietruchy. Artystka wystąpi w Łodzi w ramach trasy koncertowej „From The Seaside Tour 2”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Julia Pietrucha – FROM THE SEASIDE 2
10.03.2019 r. godz. 19:00 (niedziela)

Filharmonia Łódzka
im. A. Rubinsteina
ul. Narutowicza 20/22, Łódź

Bilety w cenie: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste,www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Julii Pietruchy

Aby zdobyć bilet wystarczy że odpowiesz na pytanie: „Ile płyt ma w swoim dorobku Julia Pietrucha?” oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Julia Pietrucha”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (9 marca) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Julii Pietruchy

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Julii Pietruchy w Filharmonii Łódzkiej otrzymuje: Agnieszka Błoch.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.