We wtorek (12 lutego) w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest bilet na koncert Slash w Łodzi.  Na tym jednak nie koniec niespodzianek na naszym profilu w serwisie facebook będziecie mieć szansę na zdobycie drugiego biletu. O szczegółach obu konkursów dowiecie się z poniższego tekstu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators
12.02.2019 Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00 Otwarcie bram: godz. 18.30
Organizator: Metal Mind Productions

Bilety do nabycia na stronach:
shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)www.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta stojąca (GC*): 350/ 370 zł
Płyta stojąca: 220/ 240 zł
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł 

* Golden Circle

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Slash w Łodzi

Aby zdobyć upragniony bilet wystarczy że napiszesz nam z jakim zespołem Slash występował w latach 1985–1996? Oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź na pytanie konkursowe wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Slash”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówką na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (8 lutego) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzcę i poinformujemy o sposobie odbioru nagrody.

Uwaga! Na naszym facebookowym profilu do wygrania jest drugie zaproszenie na ten koncert, by zwiększyć swoje szanse na wygraną kliknij także TUTAJ!

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Slash w Łodzi

Zaproszenie na koncert Slash w łódzkiej Atlas Arenie otrzymuje: Łukasz Dębicki.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zarządać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.