W kolejnej odsłonie progowego festiwalu Prog on Days 2019 (18-19 stycznia) w Łódzkim Domu Kultury wystąpi osiem zespołów a jako gość specjalny  zagra Titus z Acid Drinkers  wraz z formacją Atom Heart.

W pierwszym dniu 18 stycznia (piątek) zagrają Let See Thin , Sunds LikeE , The Ebd Of The World , Hipgnosis. Natomiast w drugim dniu 19 stycznia (sobota) : Atom Heart + Titus , Mechanism, Art Of Illusion, Tenebris.

Przypominamy także, że trwa już przedsprzedaż karnetów i biletów, które w cenie 35 PLN (bilet jednodniowy) oraz 60 PLN za karnet możecie nabyć zarówno w Łódzkim Domu Kultury jak i za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl – https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-prog-on-days-2019-4679… . Z przedsprzedażą związana jest pewna niespodzianka. Dla osób które zakupią KARNETY dwudniowe do dnia 17.01.2018 i okażą je przy stanowisku Around Music na sali koncertowej organizatorzy przygotowują promocyjne, pamiątkowe gadżety. Przygotowane będą także, tak ja rok temu koszulki t-shirt z logo imprezy które będzie można zakupić.

Po koncertach tradycyjne spotkania fanów i muzyków w Restauracja – Kawiarnia Łódka. Zapraszamy na to fascynujące spotkani z muzyką progresywną w różnej odmianie!

Prog on Days