W łódzkim klubie Scenografia (8 listopada) odbył się koncert metalowej grupy Acid Drinkers. Trasa koncertowa promuje nowy album  Drinkersów – ,,Peep Show!’’. Jako suport wystąpił rockowo metalowy rapujący zespół z Koszalina Projekt Patryoci. Album ,,Peep Show!’’ to już 17 krążek w dorobku Kwasożłopów.

dsc_6398a„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus.

Koncert Acid Drinkers to był prawdziwy, ekspansywny, energetyczny pokaz siły, gdzie Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji. Podczas koncertów na trasie Peep Tour grany jest krótki akustyczny materiał, który został przyjęty z dużym aplauzem. Zespół jak zwykle  będący w rewelacyjnej formie zagrał doskonały koncert, który zakończył się bisem.

Zapraszamy do fotorelacji.