W piątek (16 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Łąki Łan. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

ŁĄKI ŁAN & DMUCHAWCE

 

 

Bilety w cenie:
Do 16.10 – 60 zł z kartą zniżkową / 65 zł bez karty zniżkowej;
Od 17.10 do dnia koncertu – 70 zł z kartą zniżkową / 75 zł bez karty zniżkowej.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Łąki Łan w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam ile płyt wydała do tej pory formacja Łąki Łan. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Łąki Łan”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (15 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Łąki Łan w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Łąki Łan w klubie Wytwórnia otrzymują: Marcin Zagórski i Michał Miller.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zarządać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.