W sobotę (29 września) odbędzie się koncert z okazji 10-lecia klubu Wytwórnia i 5-lecia Hotelu DoubleTree by Hilton. W ten wyjątkowy wieczór na scenie wystąpi L.U.C-a oraz Rebel Babel Ensemble, artyście towarzyszyć będą też goście: Małgorzata Kożuchowska, Piotr Zioła, Pawbeats, Dagadana, Dominika Czajkowska, Maciej Obara, Krzysztof Herdzin oraz Słupecka Nadzwyczajna Orkiestra Dęta. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

L.U.C i Rebel Babel Ensemble + Goście

Bilety: 65 zł z kartą zniżkową, 75 zł bez karty zniżkowej.

KONKURS: Wygraj bilety na Koncert Jubileuszowy w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam które urodziny obchodzą w tym roku klub Wytwórnia oraz hotel DoubleTree by Hilton. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Koncert Jubileuszowy”. 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (27 września) do godziny 16:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Koncert Jubileuszowy w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na Koncert Jubileuszowy w klubie Wytwórnia otrzymują: Anna Muras i Jakub Mlonka.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI KONKURSU: Wygraj bilety na Koncert Jubileuszowy w Wytwórni

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zarządać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres rodo@ddlodz.pl lub redakcja@ddlodz.pl.