W czwartek (26 lipca) w klubie Wytwórnia zagra trio In Love With oraz Piotr Orzechowski Pianohooligan. Koncert odbędzie się w ramach 11-ej. Letniej Akademii Jazzu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

In Love With
Piotr Orzechowski Pianohooligan

Bilety: 25 zł z kartą zniżkową / 35 zł bez karty zniżkowej

KONKURS: Wygraj bilety na koncert trio In Love With

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam w ramach której edycji cyklu Letnia Akademia Jazzu wystąpi trio In Love With. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „In Love With”. 

Na zgłoszenia czekamy do środy (25 lipca) do godziny 19:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert trio In Love With

Dwuosobowe zaproszenia na koncert In Love With w klubie Wytwórnia otrzymują: Dominika Janowska, Paweł Durzyński i Anna Szponar.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert trio In Love With

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera wyłącznie w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody) i nie będą dalej przetwarzane.

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zarządać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres rodo@ddlodz.pl lub redakcja@ddlodz.pl.