W piątek (18 maja) w klubie Wytwórnia zagra Mietek Szcześniak. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

MIETEK SZCZEŚNIAK – NIERÓWNI

Bilety: 50 zł z kartą zniżkową, 60 zł bez karty zniżkowej (I pula do wyczerpania

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Mietka Szcześniaka w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Mietka Szcześniaka. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Szcześniak”. 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (17 kwietnia maja) do godziny 16:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Mietka Szcześniaka w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Mietka Szcześniaka w klubie Wytwórnia otrzymują: Wioletta Łakomiak  i Katarzyna Szwelengreber.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.