W piątek (20 kwietnia) w klubie Wytwórnia zagra Kuba Badach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

KUBA BADACH – OLDSCHOOL

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A). Koncert siedzący, miejsca numerowane.

Bilety dostępne na:
eventim.pl oraz goodtaste.bilety24.pl, w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt oraz w kasie klubu Wytwórnia.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Kuby Badacha w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Kuby Badacha. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Badach”. 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (19 kwietnia) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Kuby Badacha w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Kuby Badacha w klubie Wytwórnia otrzymuje: Agnieszka Żurek.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.