W niedzielę (25 marca) w klubie Wytwórnia zagra Julia Pietrucha. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

JULIA PIETRUCHA – FROM THE SEASIDE

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00

Bilety: I pula – 70 zł siedzący z kartą zniżkową / 80 zł siedzący bez karty

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Julii Pietruchy w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi debiutancka płyta Julii Pietruchy. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Pietrucha”. 

Na zgłoszenia czekamy do piątku (23 marca) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Julii Pietruchy w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Julii Pietruchy w klubie Wytwórnia otrzymują: Joanna Tułacz oraz Elżbieta Zawada.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.