Trwają przygotowania do finału konkursu Miss Uniwersytetu Medycznego 2018. Uroczysta gala podczas której wyłonione zostaną najpiękniejsze łódzkie studentki odbędzie się w najbliższą sobotę (17 marca) w auli 1000 Centrum Dydaktycznego przy ulicy Pomorskiej 251.

Wybory MISS Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większą popularnością i zapełnia po brzegi liczącą 1000 miejsc widownię największej auli Uniwersytetu Medycznego. Hasłem przewodnim tegorocznej gali jest „Piękno w rytmie rocka”.

KONKURS: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Aby zdobyć jedno z dziesięciu (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać bilet na galę i kreatywnie to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Wybory Miss”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na galę.

Na zgłoszenia czekamy do środy (14 marca) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Zaproszenia na galę Miss Uniwersytetu Medycznego otrzymują: Karolina Kochanek, Michał Defiński, Marlena Gawron, Mateusz Błaszczyk, Iza Sokalska, Jadwiga Borek, Maja Malarska, Mateusz Siwak, Sławomir Wojdat oraz Łukasz Nowak.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.