W piątek (16 marca) w klubie Łódzkim Domu Kultury zagrają zespoły Koniec Świata, The Analogs oraz Prawda. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Rocked Boys Tour 2018
Koniec Świata, The Analogs, Prawda

Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18, 90-113 Łódź
Piatek (16 marca) godz: 19:00

Bilety: 40 zł przedsprzedaż/ 49 zł w dniu koncertu. Bilety online – [TUTAJ]. Bilety w przedsprzedaży można kupić w Łodzi w bileteri w Galerii NEO, ul. Piotrkowska 92 od godziny 14.00 do 18.00

KONKURS: Wygraj bilety na Rocked Boys Tour 2018

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam którego z występujących tego wieczoru zespołów chciałabyś/chciałbyś posłuchać najbardziej i krótko to uzasadnisz. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „RBT18”. 

Na zgłoszenia czekamy do środy (14 marca) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Rocked Boys Tour 2018

Jednoosobowe zaproszenia na koncert Rocked Boys Tour 2018  w Łódzkim Domu Kultury otrzymują: Tomasz Piechocki, Elżbieta Rorbach oraz Łukasz Seweryński.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie ilustracyjne: Marek Maciejewski