W czwartek (15 marca) w klubie Wytwórnia odbędzie sięStand-Up Night z udziałem Roberta Korólczyka, Ewy Błachnio, Tomasza Jachimka i Marcina Zbigniewa Wojciecha. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

STAND-UP NIGHT
Organizator: Music Company

Bilety:
Kategoria I – 79zł [ KUP BILET ]
Kategoria II – 69zł [ KUP BILET ]

KONKURS: Wygraj bilety na Stand-Up Night w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz, narysujesz, sfotografujesz lub nagrasz wideo (forma dowolna) w którym opowiesz nam swoją zabawną historię. Nasze jury nagrodzi autora najśmieszniejszej odpowiedzi. Liczymy na waszą kreatywność!

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Stand-Up”. 

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (11 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert VooVoo w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na Stand-Up Night w klubie Wytwórnia otrzymują  w klubie Wytwórnia otrzymują: Anna Biernaciak  oraz Łukasz Wojkowski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.