W czwartek (22 marca) w klubie Wytwórnia zagrają Natalia Przybysz, Mikromusic oraz Odete. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

NATALIA PRZYBYSZ / MIKROMUSIC / ODET

 

Bilety w cenie 80 zł. Sprzedaż na: pwevents.pl, Biletomat, Eventim, Ticketpro, eBilet, salony sieci Media Markt, Saturn i Empik oraz w klubie W

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Natalii Przybysz, Mikromusic i Odete w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Natalii Przybysz. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Konkurs PMO”. 

Na zgłoszenia czekamy do środy (14 marca) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Natalii Przybysz, Mikromusic i Odete w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Natalii Przybysz, Mikromusic i Odete w klubie Wytwórnia otrzymuje: Anna Wasilewska

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.