W sobotę (10 marca) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja VoVoo. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

VOO VOO – 7

 

Bilety: W przedsprzedaży: 45 zł z kartą / 50 zł bez karty; w dniu koncertu: 50 zł z kartą / 55 zł bez karty Koncert siedzący, miejsca nienumerowane.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert VooVoo w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji VooVoo. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „VooVoo”. 

Na zgłoszenia czekamy do piątku (9 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania na

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert VooVoo w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenie na koncert VooVOo  w klubie Wytwórnia otrzymuje: Aleksander Tylman.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.