W niedzielę (18 marca) w klubie Wytwórnia zagra formacja Lao Che. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

LAO CHE

Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł z kartą / 55 zł bez karty; w dniu koncertu: 55 zł z kartą / 60 zł bez karty

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Lao Che w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam który z utworów formacji Lao Che chciałbyś / chciałabyś usłyszeć na koncercie i krótko to uzasadnisz. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Lao Che”. 

Na zgłoszenia czekamy do środy (14 marca) do godziny 16:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania na

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Lao Che w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Lao Che  w klubie Wytwórnia otrzymują: Natalia Wieciech i Aleksandra Wielemborek.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.