W czwartek (1 marca) w klubie Wytwórnia zagrają Bitamina oraz Igorilla. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

BITAMINA
Bilety: 35 zł z kartą zniżkową / 40 zł bez karty zniżkowej

Harmonogram koncertu:
18:00 drzwi

19:00 Support: Igorilla
19:45 Bitamina

KONKURS: Wygraj bilety na koncert grupy Bitamina w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam który z utworów formacji Bitamina chciałbyś / chciałabyś usłyszeć na koncercie. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Bitamina”. 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (1 marca) do godziny 10:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania na

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert grupy Bitamina w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert grupy Bitamina  w klubie Wytwórnia otrzymują: Marta Klibert oraz Kornel Kubsz.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.