W piątek (23 lutego) w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się koncert Punky Reggae Live z udziałem Farben Lehre, Gutka oraz grupy Big Cyc. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

PUNKY REGGAE Live
23.02.2018 / piątek – godz. 18:00
Łodzki Dom Kultury 
ul. Traugutta 18 

Bilety 50/55zł 
Online – Kupbilecik.pl  
Kolekcjonerskie – ul. Piotrkowska 92 Galeria „NEO” 

KONKURS: Wygraj bilety na Punky Reggae Live 2018

Aby zdobyć jednoosobowe zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam na występ której z gwiazd czekasz tego wieczoru najbardziej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Punky Reggae Live”. 

Na zgłoszenia czekamy do środy (21 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Punky Reggae Live 2018

Jednoosobowe zaproszenia na koncert Punky Reggae Live 2018  w Łódzkim Domu Kultury otrzymują: Agnieszka Bogdańska, Artur Stasiak oraz Kinga Kwiatkowska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie tytułowe: Marek Maciejewski