W czwartek (22 lutego) w klubie Wytwórnia zagrają Anita Lipnicka & The Hats. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

ANITA LIPNICKA & THE HATS – MIÓD I DYM 2018

 

Bilety (miejsca siedzące, nienumerowane): Przedsprzedaż: 55 zł z kartą zniżkową / 65 zł bez karty zniżkowej. W dniu koncertu: 65 zł / 75 zł

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Anity Lipnickiej w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Anity Lipnickiej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Lipnicka”. 

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (20 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Anity Lipnickiej w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Anity Lipnickiej  w klubie Wytwórnia otrzymują: Monika Pędzik i Bogusz Raczyński.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.