Już 17. marca od godziny 19:00 będziemy przyglądać się walce o koronę „Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Całe wydarzenie odbywać się będzie w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Lodzi przy ul. Pomorskiej 251.

KONKURS: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Wybory MISS Uniwersytetu Medycznego to największy studencki konkurs piękności w Polsce organizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większą popularnością i zapełnia po brzegi liczącą 1000 miejsc widownię największej auli Uniwersytetu Medycznego. Dzięki współpracy z oficjalnym Biurem Miss Polonia, Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego dają dziewczynom szansę zaprezentowania siebie w etapie wojewódzkim i ogólnopolskim konkursie Miss Polonia. W ubiegłym roku, dwie kandydatki z naszej uczelni, brały udział w Konkursie Finałowym Miss Polonia, co jest wyjątkowym wyróżnieniem i sukcesem.

O ogromnym zainteresowaniu Galą i rosnącym prestiżu wydarzenia świadczy fakt, że w tym roku do konkursu zgłosiło się aż 24 dziewczyn, dopiero dzięki przeprowadzonemu castingowi została wybrana finałowa dwunastka. Są to dziewczyny z wielu kierunków: lekarskiego, pielęgniarstwa, farmacji, położnictwa, kosmetologii i fizjoterapii.

Hasłem przewodnim tegorocznej gali jest „Piękno w rytmie rocka”.  Swój urok oraz rockowy pazur dziewczyny miały już możliwość zaprezentowania podczas oficjalnej sesji zdjęciowej. Podczas tegorocznej Gali kandydatki do tytułu najpiękniejszej zaprezentują się w trakcie 4 wyjść. Zobaczymy je w sukienkach wieczorowych „Cat Cat Studio”, strojach kąpielowych firmy „Madora”, strojach medycznych „MXP Uniforms” oraz sukniach ślubnych od „Anabel”. Próby już trwają, choreografie do finałowych wyjść dziewczyny ćwiczą w „Human fitness” przy Milionowej 25/27. W przerwach między wyjściami studentek na widzów czekać będzie wiele atrakcji m.in. będą mieli przyjemność oglądać występy Klubu tanecznego AZS i Projektu Salsa.

Udział w naszym wydarzeniu jest bezpłatny. Wszelkie informacje na temat kandydatek, Gali Finałowej oraz biletów można znaleźć na facebookowym fanpage’u: Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.