W niedzielę (19 listopada) [koncert odwołany, wkrótce nowy termin] w klubie Wytwórnia wystąpi Bovska. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

BOVSKA – TRASA „W PYSK”

 

Bilety: Przedsprzedaż: 35 zł z Kartą, 40 zł bez Karty; W dniu koncertu: 40 zł z Kartą, 45 zł bez Karty. Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Bovskiej w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi debiutancka płyta Bovskiej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Bovska”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (17 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

[AKTUALIZACJA]
Koncert Bovskiej został odwołany. Czekamy na potwierdzenie nowego terminu wydarzenia. W związku z tym przedłużamy także czas trwania naszej zabawy (nową datę zakończenia konkursu podamy wkrótce). Wszystkie wasze dotychczasowe zgłoszenia zachowują swoją ważność.

Uwaga! Na naszym facebookowym profilu do wygrania jest drugie zaproszenie na ten koncert, by zwiększyć swoje szanse na wygraną kliknij także TUTAJ!