W piątek (12 stycznia) w klubie Wytwórnia wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

POTAŃCÓWKA Z WARSZAWSKĄ ORKIESTRĄ SENTYMENTALNĄ

Organizator: Wytwórnia
Bilety: 30 zł z Kartą zniżkową, 35 zł bez karty

KONKURS: Wygraj bilety na potańcówkę z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Potańcówka”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (11 stycznia) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na potańcówkę z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

Dwuosobowe zaproszenia na występ potańcówkę z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną  w klubie Wytwórnia otrzymują: Dana Szypcio i Piotr Kwiatkowski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.