W niedzielę (21 stycznia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Enej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

ENEJ – KONCERT KOLĘD

 

 

Bilety (miejsca siedzące) w cenie: 
I pula (do wyczerpania): 50 zł z kartą zniżkową / 60 zł bez karty;
II pula (do wyczerpania): 60 zł z kartą zniżkową / 70 zł bez karty;
III pula (do wyczerpania) 80 zł z kartą zniżkową / 90 zł bez karty;

KONKURS: Wygraj bilety na Koncert Kolęd Enej w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Enej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Enej”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (18 stycznia) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Koncert Kolęd Enej w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert grupy Enej  w klubie Wytwórnia otrzymują: Natalia Kliniewska i Kamila Groman.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie: Sebastian Szwajkowski