W piątek (1 grudnia) w klubie Wytwórnia wystąpi Natalia Kukulska. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

NATALIA KUKULSKA

Bilety: 40 zł z Kartą zniżkową / 45 zł bez karty. W dniu koncertu 50 zł / 55 zł. Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Natalii Kukulskiej w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Natalii Kukulskiej. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Kukulska”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (30 listopada) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Natalii Kukulskiej w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Natalii Kukulskiej w klubie Wytwórnia otrzymują: Marek Sidowski oraz Anna Trzeciecka.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.