W niedzielę (3 grudnia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Mikromusic. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

MIKROMUSIC

 

Bilety: Przedsprzedaż: 45 zł z Kartą zniżkową, 50 zł bez karty; W dniu koncertu: 50 zł z Kartą zniżkową, 55 zł bez karty; Koncert siedzący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Mikromusic w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Mikromusic. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Mikromusic”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (30 listopada) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Mikromusic w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ formacji Mikromusic w klubie Wytwórnia otrzymują: Ewa Czesna oraz Joanna Gmach.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.