W czwartek (30 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Czesław Śpiewa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

CZESŁAW ŚPIEWA

 

Bilety: Przedsprzedaż: bilety ulgowe 50 zł, bilety normalne 55 zł. W dniu koncertu: bilety ulgowe 55 zł, bilety normalne 60 zł. Koncert siedzący, miejsca nienumerowane.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Czesław Śpiewa w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Czesław Śpiewa. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Czesław”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do środy (29 listopada) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Czesław Śpiewa w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ formacji Dr Misio w klubie Wytwórnia otrzymują: Joanna Barden i Krzysztof Patyk.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.