W sobotę (25 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Zakopower. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

ZAKOPOWER & ATOM STRING QUARTET

Bilety: 90 zł z kartą zniżkową, 100 zł bez karty; Koncert siedzący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Zakopower w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam ile płyt w swoim dorobku ma formacja Zakopower? Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Zakopower”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (24 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Zakopower w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Zakopower w klubie Wytwórnia otrzymują: Hanna Centkowska Pawel Dumka i Magdalena Tomas.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.