W piątek (24 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Happysad. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

HAPPYSAD + SUPPORT: SONBIRD I TERRIFIC SUNDAY

Bilety: przedsprzedaż: 50 zł z Kartą / 55 zł bez Karty; w dniu koncertu: 60 zł z Kartą / 65 zł bez Karty
Harmonogram koncertu:
18:00 Drzwi 

19:00 Sonbird 
20:00 Terrific Sunday 
21:10 Happysad 

 

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Happysad w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Happysad. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Happysad”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (23 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Happysad w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenie na występ Happysad w klubie Wytwórnia otrzymuje: Piotr Kalinowski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.