W sobotę (18 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi Natalia Przybysz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

NATALIA PRZYBYSZ

 

Bilety: przedsprzedaż: 45 zł z Kartą Wytwórni / 50 zł bez Karty
w dniu: 50 zł z Kartą Wytwórni / 55 zł bez Karty Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Natalii Przybysz w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta Natalii Przybysz. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Natalia Przybysz”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (17 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Natalii Przybysz w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Natalii Przybysz w klubie Wytwórnia otrzymują: Martyna Kozerawska oraz Patrycja Pastusiak.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.