W czwartek (16 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Kroke. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

KROKE & SŁAWEK BERNY

Bilety: I pula: 60 zł z Kartą, 70 zł bez Karty

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Kroke w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam z jakiego miasta pochodzi formacja Kroke. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Kroke”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do środyi (15 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Kroke w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Kroke w klubie Wytwórnia otrzymują: Monika Czyż oraz Sylwia Janiszewska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.