W piątek (10 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Strachy na Lachy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

STRACHY NA LACHY
„PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE”

Bilety: Przedsprzedaż: 50 zł – z Kartą, 55 zł – bez Karty. W dniu koncertu: 55 zł – z Kartą, 65 zł – bez Karty.
Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Strachy na Lachy w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi najnowszy album formacji Strachy na Lachy. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Strachy na Lachy”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (9 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Strachy na Lachy w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na koncert Strachy na Lachy w klubie Wytwórnia otrzymują: Marlena Gawron oraz Julia Wojciechowska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.