Wygraj bilety na koncert XXANAXX w Wytwórni [WYNIKI KONKURSU]

02.11.2017 GODZ. 19:00 (CZWARTEK)
XXANAXX

Bilety: 40 zł z Kartą zniżkową, 45 zł bez karty zniżkowej; Koncert stojący.

W czwartek (2 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi XXANAXX. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert XXANAXX w Wytwórni

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi twój ulubiony utwór formacji XXANAXX. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „XXANAXX”. Najciekawszą poprawną odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do środy (1 listopada) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert XXANAXX w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ XXANAXX w klubie Wytwórnia otrzymują: Milena Bilińska i Ewa Zaremba.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.