Wygraj bilety na koncert Miuosh’a w Wytwórni [WYNIKI KONKURSU]

MIUOSH I FDG. ORKIESTRA

Bilety: Przedsprzedaż 45 zł z Kartą, 50 zł bez / W dniu koncertu: 50 zł z Kartą, 55 zł bez. Koncert stojący.

W piątek (3 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi Miuosh. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Miuosh’a w Wytwórni

Aby zdobyć jedno z trzech dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi twój ulubiony utwór z ostatniej płyty Miuosha. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Miuosh”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (2 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Miuosh’a w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Miuosha w klubie Wytwórnia otrzymują: Sylwia Spętany, Jarosław Dzienis oraz Jagoda Siadul.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.