Wygraj bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego [WYNIKI KONKURSU]

W sobotę (4 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi Krzysztof Zalewski. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

KRZYSZTOF ZALEWSKI

Bilety w sprzedaży: 40 zł z kartą zniżkową / 45 zł bez karty zniżkowej. Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatni album Krzysztofa Zalewskiego. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Zalewski”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (3 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego

Dwuosobowe zaproszenia na występ Miuosha w klubie Wytwórnia otrzymują: Radosław Roguś oraz Malwina Misztal.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.