Wygraj bilety na koncert grupy Organek [WYNIKI KONKURSU]

We wtorek (31 października) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Organek. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

ØRGANEK

Harmonogram koncertu:
18:30 – otwarcie drzwi
20:00 – koncert

Bilety:  W przedsprzedaży: 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty. W dniu koncertu: 55 zł z kartą zniżkową / 60 zł bez karty. Balkony: 80 zł z kartą zniżkową / 85 zł bez karty. W dniu koncertu: 90 zł z kartą / 95 zł bez karty.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert grupy Organek

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi twój ulubiony utwór formacji Organek. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Organek”. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (29 października) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert grupy Organek

Zainteresowanie konkursem było ogromne, niestety tym razem zwycięzca mógł być tylko jeden. Dwuosobowe zaproszenie na występ grupy Organek w klubie Wytwórnia otrzymuje Marta Porębska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.