Wygraj bilety na koncert grupy Coma [WYNIKI KONKURSU]

W niedzielę (29 października) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Coma. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

COMA + GOŚCIE SPECJALNI: SNOWMAN I RELOAD
Bilety: 45 zł z kartą, 55 zł bez karty. W dniu koncertu: 50zł z kartą, 60 zł bez karty

Harmonogram koncertu:
18:00 Otwarcie drzwi
19:00 Koncert Reload
20:00 Koncert Snowman
21:00 Koncert Coma

Łódzki zespół COMA na czele z charyzmatycznym frontmanem, Piotrem Roguckim, znany jest przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

Grupa powstała w 1998 r. W maju 2004 r. wydała debiutancki album „Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i – co najważniejsze – przez publiczność. Płytę nagrodzono m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert grupy Coma

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi najnowsza płyta formacji Coma. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Coma”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (27 października) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert grupy Coma

Dwuosobowe zaproszenia na występ Comy w klubie Wytwórnia otrzymują: Tomasz Wyciszkiewicz i Agnieszka Milczarek.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.