W niedzielę (29 października) w Łódzkim Domu Kultury wystąpi Hunter. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Hunter + Killsorrow
29.10.2017 (Niedziela) ŁDK
Otwarcie drzwi: 18:00 / Start: 19:00

Bilety: 40zł – przedsprzedaż, 50zł – w dniu koncertu
„Strefa Biletów ” Piotrkowska 56 
„Neo” Piotrkowska 92
Bilety Online

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Hunter w Łódzkim Domu Kultury

Aby zdobyć jedno z trzech jednoosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Hunter. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Hunter”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (26 października) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Hunter w Łódzkim Domu Kultury

Jednoosobowe zaproszenia na występ Hunter w Łódzkim Domu Kultury otrzymują: Zofia Lipińska, Tomasz Gąsiorowicz i Rafał Dębicki

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie tytułowe: Stanisław Wadas | eventpack.pl