W sobotę (14 października) w klubie Wytwórnia wystąpi Kari. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

KARI + SUPPORT LINIA NOCNA

Bilety: 35 zł z Kartą / 40 zł bez Karty. W dniu koncertu: 40 zł z Kartą / 45 zł bez Karty

19:00 Drzwi
20:00 Support Linia Nocna
20:45 KARI

KARI, czyli Karolina Bis, to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej.

W 2013 roku była nominowana do Fryderyka w kategorii Debiut Roku za płytę „Daddy Says I’m Special” (2011r.). Oprócz tego zdobyła nagrodę główną magazynu HIRO 2012, międzynarodowego Festiwalu Songwriterów. Druga płyta „Wounds And Bruises” zdobyła szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach, m.in.: Gazety Wyborczej, Brand New Awards 2013, Tygodnika Powszechnego, T-Mobile Music oraz CGM. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival, Malta Festival i wielu innych, występowała także w większości muzycznych klubów w Polsce.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Kari w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi debiutancka płyta Kari. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Kari”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (12 października) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Kari w klubie Wytwórnia

Dwuosobowe zaproszenia na występ Kari w klubie Wytwórnia otrzymują: Anna Dębiec i Monika Iwaszko.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.