W sobotę (7 października) w klubie Wytwórnia wystąpi duet Me And That Man. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

ME AND THAT MAN

Bilety: 65 zł z Kartą Wytwórni, 70 zł bez Karty.
Koncert siedzący, miejsca nienumerowane.

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, ujrzała światło dzienne. Debiutancki album zespołu Me And That Man zatytułowany „Songs Of Love And Death” ukazał się 24 marca 2017 roku nakładem angielskiego Cooking Vinyl (na całym świecie) i Wydawnictwa Agora (w Polsce). Obok Nergala i Johna Portera w składzie koncertowym grupy Me And That Man znaleźli się również basista Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Me And That Man w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi płyta duetu Me And That Man. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Me And That Man”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (6 października) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Me And That Man w klubie Wytwórnia

Poprawna odpowiedź to oczywiście „Songs Of Love And Death”. Dwuosobowe zaproszenia na występ Me And That Man w klubie Wytwórnia otrzymują: Waldemar Antosiak oraz Marek Rybus.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.