W środę (31 maja) w klubie Wytwórnia wystąpi Agnes Obel. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

AGNES OBEL
31 maja 2017 – Wytwórnia, Łódź
Timetable: 19:00 – otwarcie drzwi / 20:00 – rozpoczęcie koncertu

Bilety w cenie od 129 do 159 zł do nabycia: eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl, ekobilet.pl oraz kasa klubu Stodoła. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.  Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.

Jej talent został odkryty za pośrednictwem portalu MySpace, a od momentu premiery, jej debiutancki album „Philharmonics” (2010), pokrył się w Danii pięciokrotnie platyną, w innych krajach europejskich zyskując również duży rozgłos, czego wyrazem jest platynowa płyta w Belgii i Francji oraz złota w Holandii. Agnes Obel zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards w 2011 roku, w kategoriach: najlepszy album roku, wydawnictwo pop roku, debiutancki album roku, artystka roku oraz kompozytor roku. Drugi krążek, wydany pod koniec 2013 roku „Aventine” pokrył się platyną we Francji oraz złotem w Danii i Belgii, a sama Agnes Obel zaczęła być gwiazdą docenianą w całej Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, docierając ze swoim przekazem do publiczności bez względu na granice jakie ich dzielą.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Agnes Obel w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który z utworów Agnes Obel chciałabyś / chciałbyś usłyszeć podczas koncertu i w kreatywny sposób przekonasz nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Agnes Obel”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (28 maja) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Agnes Obel w klubie Wytwórnia

Dwuosobowe zaproszenia na występ Agnes Obel w klubie Wytwórnia otrzymują: Dagmara Rumińska oraz Agata Sadza.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.