W najbliższą niedzielę (7 maja) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Raz Dwa Trzy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

RAZ DWA TRZY
Bilety (miejsca siedzące nienumerowane):
Przedsprzedaż: 55 zł z Kartą Wytwórni, 60 zł bez Karty Od 28 kwietnia: 65zł z Kartą Wytwórni, 70 zł bez Karty

Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół Raz Dwa Trzy odwiedzi Wytwórnię 7 maja. Zespół powstał ćwierć wieku temu, a od 20 lat w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Raz Dwa Trzy w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, ile albumów nagrała dotychczas formacja Raz Dwa Trzy i w kreatywny sposób przekonasz nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Raz Dwa Trzy”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (6 maja) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Raz Dwa Trzy w klubie Wytwórnia

Zaproszenia na występ formacji Raz Dwa Trzy w klubie Wytwórnia otrzymują: Szymon Mituta oraz Julia Szymczak.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.