W piątek (28 kwietnia) w klubie New York wystąpi formacja Old Breakout. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Bilety w cenie: 40 zł przedsprzedaż/50 zł w dniu koncertu /VIP – 70 zł (miejsca siedzące blisko sceny + drink niespodzianka od Szefa Baru).

We wrześniu 2013 roku z inicjatywy Kazimierza Pabiasza, w Józefowie pod Warszawą, w ramach dorocznego festiwalu „Lep na bluesa” odbył się koncert z udziałem dawnych, legendarnych członków grupy Breakout. Entuzjastyczne przyjęcie, naszpikowane wzruszeniami, dało impuls do nagrania płyty „Za głosem bluesa idź”, z nowymi utworami, a wszystkie teksty znów napisał Bogdan Loebl. Sukces muzyków stał się również impulsem do dalszego, wspólnego grania i wspomnień.

Old Breakout to legendarni muzycy zespołu Breakout: Krzysztof Dłutowski – klawisze, Tadeusz Trzciński jeden z najlepszych polskich bluesmanów harmonijkarzy, Zbigniew Wypych – gitara basowa. Nowym wokalistą grupy jest śląski bluesman – Kazimierz Pabiasz. Skład uzupełniają muzycy, którzy wpisują się w historię zespołu: Dariusz Samoraj – gitara, Dariusz „Wodzu” Henczel – perkusja.

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Old Breakout

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie na koncert Old Breakout w klubie New York wystarczy że napiszesz nam, dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenia i kreatywnie to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z własnym imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Old Breakout”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (27 kwietnia) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj zaproszenie na koncert Old Breakout

Zaproszenia na występ formacji Old Brekout w klubie Wytwórnia otrzymuje: Piotr Słupczyński

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.